Wilo-HiMulti 3 | Dobór pompy

Wilo-HiMulti 3

Wilo-HiMulti 3

Efektywne i komfortowe zaopatrzenie w wodę czyli to czego potrzebujesz w kompaktowej budowie!

Wilo-HiMulti 3 to urządzenie zaprojektowane i wykonane w taki sposób aby spełnić oczekiwania instalatora jak również użytkownika końcowego.

Co je charakteryzuje?

Jeden typoszereg pokrywa zapotrzebowanie niemal każdego domu i ogrodu. Wilo-HiMulti 3 oferuje wysoką wydajność i zapewnia jednocześnie szybki i bezpieczny montaż. Przeznaczona jest do kontaktu z wodą pitną oraz lekko zanieczyszczoną jak np. woda deszczowa. Kompletna oferta zawiera w sobie pompy normalnie zasysające idealnie nadające się do ponoszenia ciśnienia w sieciach wodociągowych o niskich wydajnościach, oraz pompy samozasysające (z dopiskiem –P) pozwalające w niezwykle szybki sposób zasysania wody z głębokości do 7 metrów!

Wybierz swój model

Nowe pompy dostępne są w jednej z trzech wersji.

  • Wilo-HiMulti 3 – jako pojedyncza wysokosprawna pompa HiMulti 3 w cichej i ergonomicznej budowie
  • Wilo-HiMulti 3 C – „C” czyli Control. Ta sama pompa wyposażona w nadrzędny sterownik Wilo-HiControl. Zabezpieczy on zarówno instalację przed skokami ciśnienia jak również pompę przed ew. pracą na sucho.
  • Wilo-HiMulti 3 H – „H” jak Hydrofor. Pompa w gotowym do podłączenia zestawie z presostatem, kolekorem oraz jednym z dwóch rodzaje zbiorników, 50 i 100 litrowym. Nowe 100-ki to przede wszystkim idealne połączenia ergonomii zabudowy oraz rzeczywistego zapotrzebowania na wodę. Jest to również odpowiedź na to zapotrzebowanie naszych Klientów.

Ciche i efektywne rozwiązania

Specjalnie opracowana, wielostopniowa hydraulika pompy robi ogromne wrażenie, przede wszystkim dzięki świetnym parametrom ssawnym oraz niezwykle cichej pracy. Urządzenie dostępne jest w zakresie mocy silnika od 0,4 do 1,1 kW. Wysoka sprawność hydrauliczna pozwala na zastosowanie silników o mniejszej mocy, a tym samym ograniczenie konsumpcji zbędnej ilość energii elektrycznej, zachowujące takie same wydajności jak standardowe pompy.

Łatwa instalacja, prosta obsługa

„Wilo-HiMulti 3” redukuje dodatkowo nerwy i energii Instalatorów. Dzięki rozwiązaniom pozwalającym zaoszczędzić cenny czas podczas uruchamiania tj, ulepszony dostęp do korków do napełniania i opróżniania pompy, szybkie podłączenie zasilania dzięki szybkozłączu Wilo-konektor.