Wilo-Initial WASTE | Dobór pompy

Wilo-Initial WASTE

Sprawdź gdzie kupisz ten produkt stacjonarnie

Wilo-Initial WASTE to wielozadaniowa, zatapialna pompa drenażowa do wody szarej i ścieków, z wyłącznikiem pływakowym i kablem 10mb. Solidne wykonanie z obudową i wirnikiem z tworzywa sztucznego. Pompa przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody szarej, wody deszczowej, wody drenażowej i wody do mycia (z niewielką zawartością części stałych). Łatwo jest ją zainstalować nawet w wąskich studzienkach poprzez zastosowanie kompaktowej konstrukcji przy niewielkiej masie. W standardzie pompy jest zastosowanie czujnika temperatury, który automatyczne z wykorzystaniem wyłącznika pływakowego zabezpiecza silnik. Pompa jest niezawodna dzięki dużej wytrzymałości materiału z którego jest wykonana i podwójnemu uszczelnieniu.

Solidne wykonanie z obudową i wirnikiem z tworzywa sztucznego. Pompa przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody szarej, wody deszczowej, wody drenażowej i wody do mycia (z niewielką zawartością części stałych).

Łatwo jest ją zainstalować nawet w wąskich studzienkach poprzez zastosowanie kompaktowej konstrukcji przy niewielkiej masie. W standardzie pompy jest zastosowanie czujnika temperatury, który automatyczne z wykorzystaniem wyłącznika pływakowego zabezpiecza silnik. Pompa jest niezawodna dzięki dużej wytrzymałości materiału z którego jest wykonana i podwójnemu uszczelnieniu.