Pompa Wilo - Pompa Obiegowa Wilo - Dobór pompy

Wilo-Yonos PICO plus

Pompa obiegowa do centralnego ogrzewania

Bezdławnicowa pompa obiegowa o najwyższej sprawności z silnikiem synchronicznym ECM odpornym na prąd przy zblokowaniu, zintegrowanym elektronicznym układem regulacji, dużym momentem rozruchowym oraz funkcją automatycznego odblokowywania wirnika.

Zastosowanie

Pompa do wszystkich wodnych systemów grzewczych i klimatyzacyjnych oraz instalacji glikolowych o stężeniu roztworu do 50%.

Zalety

Widoczną cechą nowej generacji pomp o najwyższej sprawności do zastosowań w urządzeniach ogrzewających i klimatyzacyjnych w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej jest zielone pokrętło, które wraz z nowymi funkcjami zapewnia maksymalny komfort uruchamiania i konserwacji. Ustawienia fabryczne grzejników lub ogrzewania podłogowego – przedstawione za pomocą piktogramów – oszczędzają czas w trakcie uruchamiania ogrzewania. W przypadku dokładności rzędu 0,1 m możliwe jest dokładne wyregulowanie ustawień.

Sprawność energetyczna została dodatkowo ulepszona, zmniejszono zużycie prądu oraz uproszczono obsługę. Dzięki bardziej kompaktowej konstrukcji wymiana pompy będzie teraz jeszcze łatwiejsza.

Charakterystyki

Rys. Charakterystyki pompy Wilo-Yonos PICO plus

 

Więcej informacji o pompie Wilo-Yonos PICO plus oraz o innych pompach do centralnego ogrzewania znajdziesz na stronie Wilo.pl