Pompy głębinowe do studni, dobór pompy głębinowej - Konfigurator

Dobór pompy głębinowej


m
m
m
m

m3/h
Dobór pompy głębinowej

Pompy głębinowe do wody czystej

Pompy głębinowe do wody czystej to urządzenia przeznaczone do pompowania wody z dużej głębokości. Urządzenie charakteryzuje się pionową osią i niewielką średnicą, dzięki czemu z powodzeniem może być zainstalowane w większości studni głębinowych. Pompy głębinowe są przeznaczone głównie do pracy w studniach o średnich 90, 100, 125 160 i 225 mm. Można je również stosować w szerszych studniach kręgowych, ale należy pamiętać o zapewnieniu odpowiednich rozwiązań wspomagających chłodzenie silnika.

Pompy głębinowe do wody czystej dobiera się w taki sposób, aby zapewniały one stały dostęp do wody w instalacji wodnej. Przy ich wyborze należy uwzględnić wydajność studni, zapotrzebowanie nieruchomości na wodę oraz jakość wody w studni. Nieprawidłowy dobór pompy skutkuje niewłaściwą pracą instalacji wodnej, a w przypadku niewłaściwego doboru pompy do czystości wody jej częstymi awariami i przedwczesną degradacją.

Pompy głębinowe Wilo – funkcjonalne i niezawodne

W swojej ofercie Wilo posiada całą gamę pomp głębinowych. Zróżnicowanie oferty pod względem budowy oraz parametrów pracy pomp głębinowych umożliwia dogodny wybór urządzenia adekwatnie do indywidualnych potrzeb każdej instalacji. Osoby poszukujące wydajnych, niezawodnych i wysokosprawnych pomp głębinowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi modelami.

Charakterystyki pomp głębinowych